ZINTEGROWANE DZIAŁANIA SŁUŻB NA CHEŁMIŃSKIM RYNKU - Wiadomości - KPP w Chełmnie

Wiadomości

ZINTEGROWANE DZIAŁANIA SŁUŻB NA CHEŁMIŃSKIM RYNKU

Data publikacji 09.09.2019

W najbliższy piątek (13.09.19) o godz. 10.00 na płycie chełmińskiego Rynku odbędą się pokazy pn. „Zintegrowane działania służb w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia”. Osoby zainteresowane serdecznie zapraszamy.

Chełmińscy policjanci i strażacy zapraszają na wspólnie zorganizowane pokazy współpracy pn. „Zintegrowane działania służb w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia”, które odbędą się pod patronatem Urzędu Miasta Chełmno. Impreza planowana jest w najbliższy piątek (13.09.19) o godz. 10.00 na płycie miejscowego Rynku. Celem przedsięwzięcia jest m.in. poprawa bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego poprzez propagowanie właściwych zachowań oraz uświadamianie społeczeństwa jak należy zareagować w poszczególnych sytuacjach kryzysowych.

Jednym z ciekawszych punktów programu będzie symulacja wypadku drogowego z udziałem 2 osobówek, przedstawiająca  sposób działania poszczególnych służb. Ponadto mundurowi zaprezentują jak należy zachować się w przypadku znalezienia podejrzanej przesyłki niewiadomego pochodzenia, czy też w sytuacji wtargnięcia napastnika na teren placówki oświatowej. Na miejscu wydarzenia nie zabraknie również policyjnych psów, które pochwalą się swoimi umiejętnościami.

Osoby zainteresowane powyższą tematyką serdecznie zapraszamy.