WYPADEK ZE SKUTKIEM ŚMIERTELNYM - Wiadomości - KPP w Chełmnie

Wiadomości

WYPADEK ZE SKUTKIEM ŚMIERTELNYM

Data publikacji 05.11.2019

Chełmińscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj (04.11.19) w miejscowości Bągart. W wyniku uderzenia osobowego auta w drzewo śmierć poniosła 53-letnia pasażerka. Śledztwo prowadzone w tej sprawie wyjaśni dokładne okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia.

Wczoraj (04.11.19) około godz. 05.30 w miejscowości Bągart, w powiecie chełmińskim doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów będących na miejscu wynika, że 49-letnia kobieta kierująca osobowym chevroletem, z nieustalonych na tą chwilę przyczyn, zjechała na przeciwległy pas ruchu a następnie uderzyła w przydrożne drzewo. Na skutek zdarzenia 53-letnia pasażerka pojazdu poniosła śmierć, natomiast kierująca oraz 52-letni pasażer zostali przetransportowani do pobliskich szpitali.

Policjanci wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady oraz sporządzili pozostałą niezbędną dokumentację. Śledztwo prowadzone w tej sprawie, pod nadzorem prokuratora, wyjaśni dokładne okoliczności i przyczyny wypadku.

Autor: asp. Dorota Lewków
Publikacja: Dorota Lewków
  • policjant pracujący na miejscu wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym.