SPOTKANIE PROFILAKTYCZNE Z UCZNIAMI PODSTAWÓWKI - Wiadomości - KPP w Chełmnie

Wiadomości

SPOTKANIE PROFILAKTYCZNE Z UCZNIAMI PODSTAWÓWKI

Data publikacji 26.11.2019

Wczoraj (25.11.2019) w ramach kampanii „Narkotyki i dopalacze zabijają” policjantka z miejscowej komendy odwiedziła uczniów ze Szkoły Podstawowej w Małych Łunawach. W spotkaniu uczestniczyły również przedstawicielki chełmińskiego sanepidu.

Wczoraj (25.11.2019) policjantka z miejscowej jednostki, odwiedziła uczniów ze Szkoły Podstawowej w Małych Łunawach. Podczas spotkania, które odbyło się w ramach kampanii „Narkotyki i dopalacze zabijają”, młodzież mogła dowiedzieć się jakimi konsekwencjami skutkuje zażywanie środków odurzających i jakie zagrożenia niosą za sobą substancje niewiadomego pochodzenia, popularnie nazywane dopalaczami. W pogadance uczestniczyły również przedstawicielki Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Chełmnie.

Ponadto mając na uwadze to, że nadchodzi zima, policjantka opowiedziała uczniom o zjawisku bezdomności. Funkcjonariuszka uwrażliwiała młodzież na negatywne skutki działania niskich temperatur oraz informowała, jak właściwie postąpić w przypadku napotkania osoby bezdomnej i nieporadnej życiowo.

Autor: asp. Dorota Lewków
Publikacja: Dorota Lewków
  • policjantka rozmawia z młodzieżą na temat dopalaczy
  • policjantka rozmawia z uczniami na tema akcji narkotyki i dopalacze zabijają