Wiadomości

Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy insp. Paweł Spychała delegował do dalszego pełnienia służby na stanowisku I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Chełmnie podinsp. Dariusza Dziura.

Data publikacji 16.07.2019

Z dniem 16 lipca 2019 roku Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy insp. Paweł Spychała delegował do dalszego pełnienia służby na stanowisku I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Chełmnie podinsp. Dariusza Dziura.

Dzisiaj (16.07) w Komendzie Powiatowej Policji w Chełmnie odbyła się uroczysta zbiórka podczas, której zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy insp. Marcin Woźniak wręczył rozkaz personalny podinsp. Dariuszowi Dziura o powierzeniu obowiązków I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Chełmnie. W uroczystej zbiórce poza insp. Marcinem Woźniakiem oraz podinsp. Dariuszem Dziura udział wzięli mł. insp. Tomasz Lubiejewski – p.o. Komendanta Powiatowego Policji w Chełmnie oraz kadra kierownicza chełmińskiej Policji. Nowy zastępca Komendanta w szeregi Policji wstąpił w 1994 roku i dotychczas od kilkunastu lat był Naczelnikiem Wydziału Kryminalnego w Komendzie Powiatowej Policji w Wąbrzeźnie.

Publikacja: Dorota Lewków