CHEŁMIŃSKIE POLICJANTKI ROZMAWIAŁY Z DZIEĆMI O BEZPIECZEŃSTWIE - Wiadomości - KPP w Chełmnie

Wiadomości

CHEŁMIŃSKIE POLICJANTKI ROZMAWIAŁY Z DZIEĆMI O BEZPIECZEŃSTWIE

Data publikacji 09.08.2019

Funkcjonariuszki z chełmińskiej komendy odwiedziły uczestników obozu sportowego, zorganizowanego przez jeden z miejscowych klubów. Policjantki rozmawiały z dziećmi na temat bezpieczeństwa podczas trwających wakacji.

Wczoraj (08.08) w nawiązaniu do akcji profilaktycznych „Bezpieczne wakacje” oraz „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”, policjantki z chełmińskiej komendy odwiedziły uczestników obozu, zorganizowanego przez jeden z miejscowych klubów sportowych. Funkcjonariuszki rozmawiały z dziećmi o tym jak należy zachować się podczas letniego wypoczynku i w jaki sposób zadbać o własne bezpieczeństwo. Między innymi poruszone zostały tematy wypoczynku nad akwenami wodnymi oraz prawidłowego zachowania na drodze.

Poza policjantkami w spotkaniu wzięli udział także funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Chełmnie, którzy zaprezentowali dzieciom pokaz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz umożliwili zwiedzanie służbowego wozu. 

W czasie pogadanki uczestnicy wykazali się zaangażowaniem i wiedzą na poruszane tematy oraz z zainteresowaniem słuchali porad dotyczących szeroko rozumianego bezpieczeństwa.

Autor: asp. Dorota Lewków
Publikacja: Dorota Lewków
  • Policjantka rozmawiająca z dziećmi o bezpieczeństwie
  • policjantka opowiadająca dzieciom o ważnej roli odblasków na drodze
  • Pogadanka o bezpieczeństwie z uczestnikami obozu sportowego
  • Policjantka opowiada dzieciom o bezpieczeństwie podczas wakacji