CHEŁMIŃSCY POLICJANCI ZABEZPIECZYLI PONAD KILOGRAM NARKOTYKÓW - Wiadomości - KPP w Chełmnie

Wiadomości

CHEŁMIŃSCY POLICJANCI ZABEZPIECZYLI PONAD KILOGRAM NARKOTYKÓW

Data publikacji 12.08.2019

Dzięki pracy kryminalnych z miejscowej komendy, na rynek nie trafi znaczna ilość zakazanych środków. W jednym z chełmińskich mieszkań, funkcjonariusze znaleźli ponad kilogram narkotyków. Zatrzymany przez mundurowych 20-latek, odpowiedzialny za nielegalny proceder usłyszał już zarzuty. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. Grozi mu kara do 12-lat pozbawienia wolności.

Policjanci nie poprzestają w walce z osobami handlującymi różnego rodzaju środkami odurzającymi i psychotropowymi, które stanowią zagrożenie nie tylko dla zdrowia ale również życia.

W czwartek (08.08) na podstawie wcześniejszych ustaleń, kryminalni z miejscowej komendy udali się do jednego z chełmińskich mieszkań. Podczas przeszukania lokalu, policjanci znaleźli ponad kilogram marihuany, prawie 74 gramy amfetaminy oraz urządzenia służące do porcjowania i ważenia zakazanych środków.

Zatrzymany w mieszkaniu 20-letni mężczyzna odpowiedzialny za nielegalny proceder, po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszał zarzut przygotowania do wprowadzenia w obrót znacznej ilości środków odurzających i substancji psychotropowych. Decyzją sądu za popełnione przestępstwo został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

 

 

 

  • Narkotyki zabezpieczone przez chełmińskich policjantów
  • Narkotyki zabezpieczone przez chełmińskich policjantów
  • Urządzenia służące do przechowywania i ważenia zakazanych środków
  • Narkotyki zabezpieczone przez policjantów